K1270 El Tipi Kesici, 400mm Husqvarna

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: HUSQVARNA
Ürün Kodu: K1270 El Tipi Kesici, 400mm
Stok Durumu: 1
1.880,00€
KDV Hariç: 1.880,00€
Adet:  

K 1270 tadilatlarda, restorasyonlarda ve yeni inşaatlarda beton ve taşın ağır kesme işlemi için idealdir. Küçük delikler kesmek, pencere ve kapı aralıklarını ayarlamak ve boru, asfalt ve metal kesmek için mükemmel bir seçimdir.


Kesim bıçağı, su tankı ve kesim arabası ayrı satılır.

FAYDALAR:

* Active Air Filtration(tm)

* Piyasanın en güçlü motorlu testerelerinden biridir. Yeni nesil Active Air Filtration(tm) filtre değiştirmeye gerek kalmadan bir yıl çalışabilen piyasadaki en verimli hava filtreleme sistemlerinden biridir. Yerleşik otomatik filtre dengeleyici SmartCarb(tm) yüksek gücü korur ve yakıt tüketimini azaltır. Poly-V kayış gücün daha iyi aktarılmasını, daha az sıklıkta gerginleşme ve uzun ürün ömrü sağlar. Etkili titreşim önleyici daha rahat bir çalışma için titreşimleri 5 m /s²'nin altına düşürür.

SmartCarb™

Bütünleşik otomatik filtre, yüksek güç sağlar ve yakıt tüketimini azaltır

Poly-V kayış

Tüm modeller daha fazla güç aktarımı, daha uzun ürün ömrü ve uzun servis aralıkları için Çoklu V kayışı donanımlıdır.

Titreşim sönümleme sistemi

Anti-titreşim sistemimiz kesim kollarındaki titreşimi daha rahat tutum ve uzun süreli çalışma adına azaltır. Kullanıcıya rahat çalışma pozisyonu sağlamak ve zorlanmayı azaltmak için kollar arasındaki mesafe geniştir. Kollar ve küçük gövdeli motor kullanıcının makineye yakın durmasını ve dolayısıyla daha rahat kontrol etmesini sağlar.

DEX

DEX, sulu ve kuru kesme için toz yönetimi sistemidir ve K 3000 Vac üzerindeki vakum ünitesi bu sistemdeki bir çözümdür. Diğer motorlu testerelerimizin çoğunda, tozu önlemek için tamamen doğru miktarda suyun kullanılmasını sağlayan, su tasarrufu yapan sulu kesme kiti bulunur. Bu da, geleneksel sulu kesme işlemine nazaran daha az su ve sıvı çamur kullanımıyla daha temiz bir kesme işlemi anlamına gelir. Taşınabilir, pille çalıştırılan su tankı WT 15 aksesuar olarak mevcuttur, bu da el ile pompalama yapmanız gerekmediği anlamına gelir.

UYGULAMALAR:

Bloklar, bordur taşları ve kaldırımlar
Dökme beton
Zemin ve duvarlar
Oluklar
Borular

K1270 TEKNİK ÖZELLİKLERİ
 
Motor Hava soğutmalı 2 stroklu
Silindir Hacmi 119cc
Güç 5.8kWElmas bıçak k400mm
Kesim derinliği 145mm
Yakıt ve ekipman olmaksızın ağırlık 14.7 kg

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Aynı Gün Kargo

Tüm siparişleriniz için geçerlidir

7/24 Müşteri Hizmetleri

0 532 384 02 93 - Müşteri Hattı